admin_ap

Cze 262014

Gadżety reklamowe rozdaje się z różnorodnych okazji. Jedną z nich są z pewnością święta. W ogromnych firmach, jeśli nadciąga czas świąt, pracownicy zwykle otrzymują paczki z upominkami. Promowanie marki poza firmą jest bardzo ważne, ponieważ daje nam szansę na utrwalenie wizerunku w świadomości klientów. Na rynku bardzo powszechne jest rozdawanie wszelkiego rodzaju długopisów oraz przenośnej pamięci USB.

Zapraszając potencjalnych klientów lub pracowników na biznesowe spotkanie, mamy nadzieję na osiągnięcie konkretnego celu. Rozmowy tego rodzaju mają zazwyczaj bardzo oficjalny charakter. W takiej atmosferze ciężko jest nawiązać przyjemną i swobodną relację interpersonalną.

Czekoladki z logo firmowy z pewnością umilą i osłodzą każde zebranie. A co najważniejsze, jest to bardzo dyskretna reklama połączona z przyjemnością. Nasz rozmówca z pewnością nie poczuje się przytłoczony przekazem promocyjnym.

http://www.szlachetnysmak.pl/biznes-czekoladki.html

Cze 022014

 

Kawa Zielona

Badania dowodzą, że zielona kawa skutecznie wpływa na przyspieszenie odchudzania, normalizuje metabolizm i stabilizuje wagę. Co więcej, jest dla naszego zdrowia całkowicie bezpieczna! Dlaczego tak działa na ludzki organizm?

Zwykła kawa ma do 15 razy mniej kwasu, a to właśnie ten najcenniejszy składnik wpływa na metabolizm cukrów i tłuszczy. Zielona kawa od tej, którą pijemy na co dzień, różni się tylko i wyłącznie procesem przygotowywania. Ziarna czarnej kawy to zielone ziarna, które po włożeniu do maszyny do palenia kawy zostają wypalone w temperaturze ok. 200-300 stopni C. To potężne ciepło zmienia strukturę chemiczną kawy. Przyczynia się do zmiany smaku, koloru i wartości odżywczych. Jedna z największych zmian dotyczy właśnie ilości kwasu chlorogenowego (CGA). To on wpływa na pozytywne procesy metaboliczne w naszych organizmach.

Sprawdźcie: http://www.szlachetnysmak.pl/zielona-kawa.html

źródło: www.dziennikzachodni.pl

Maj 132014

Yerba Mate to potoczną nazwą naparu, otrzymywanego z suszonych liści ostrokrzewu paragwajskiego (Ilex paraguariensis). Uprawy krzewów Mate prowadzone są na terenie Północnej Argentyny, Paragwaju, Urugwaju i Południowej Brazylii. Spożywana od niepamiętnych czasów przez Indian Guarani, a po przybyciu Jeziutów i założeniu misji katolickich na tym terenie, stała się znana Europejczykom.

Yerba ceniona jest dzięki zawartości wielu potrzebnych witamin i mikroelementów. Zawiera kofeinę, przez co działa pobudzająco i w przeciwieństwie do kawy pozytywnie wpływa na układ pokarmowy. Korzystnie wpływa też na funkcjonowanie organizmu, zwiększa energię i polepsza samopoczucie. Zapobiega otyłości, wspomaga odchudzanie, obniża poziom złego cholesterolu (LDL). Działa tez przeciwnowotworowo i przeciwzapalnie,a to dopiero początek długiej listy jej zalet.
Yeraba_mate
Sposób przyrządzania i picia yerba mate integruje ludzi i zacieśnia wzajemne relacje. Dlatego też jest to idealny napój do spożywania w domu, w pracy i na każdej imprezie.
W skład yerba mate wchodzą: kofeina, teobromina, polifenole, saponiny, witaminy i minerały. Do jej przygotowania będziesz potrzebować: naczynie Mate, rurki Bombilli i samej Yerby. A wszystko to znajdziecie w naszym sklepie! ZAPRASZAMY!

http://www.szlachetnysmak.pl/search?st_search[search]=yerba&st_search[and_search]=1&st_search[detail]=&commit=Szukaj

 

Related Posts with Thumbnails