Kosze

Lip 062011

Często zdarza się tak, że prezent, którego szukamy, ma olśnić obdarowywaną osobę. Potrzebujemy czegoś eleganckiego, wyrażającego szczególne uczucia albo – w sytuacjach bardziej oficjalnych – szacunek, uznanie i podziw. Wyobraź sobie, że ofiarowujesz komuś róg obfitości – a właściwie: kosz obfitości…

Luksusowy-kosz

Czego w nim nie ma? Są tu różne gatunki herbaty – kwintesencja najlepszych smaków, które zadowolą każdy gust. Do tego syrop Irish Cream, wzbogacający smak herbat, a także drinków i kawy. Porcelanowe kubki – ciepły, „domowy” akcent w tym zestawie – zamiast „oficjalnej” filiżanki. Zachęcają one do rozkoszowania się smakiem herbaty w zaciszu własnego domu lub mieszkania – i do znalezienia chwili tylko dla siebie.

Z dobrą herbatą znakomicie smakują słodycze, dlatego w całej kompozycji nie mogło zabraknąć czekoladek. Dobór tropikalnych owoców sprawia natomiast, że kosz przypomina dary, ofiarowywane władcom egzotycznych krajów na ich dworach. Nie bez znaczenia pozostaje także  świeży zapach owoców, który uwolnimy, zdejmując folię otulającą kosz. (…)

http://szlachetnysmak.pl

Related Posts with Thumbnails