Mar 182010

Tak, tak!! –  każdy z nas ma już dość ponurych śnieżnych dni. Ta zima wyjątkowo dała nam się we znaki. Była bardzo długa i przyniosła wiele mroźnych tygodni. Jest jednak nadzieja, bowiem kalendarzowa wiosna już za kilka dni. Już teraz możemy zaobserwować jak wszystko budzi się do życia.  Za oknem słychać już śpiew ptaków, które wyśpiewują radość z powodu przybycia Pani zieleni. Temperatury też zaczynają być dodatnie, zatem coraz lżej możemy się ubierać.

Wiosna idzie ...

My również z wielką niecierpliwością czekamy na magiczną datę, która obwieści całemu zgromadzeniu, że oto i jest: – WIOSNA a z nią nowy sposób patrzenia na świat. Wszystko się zmienia.  Stajemy się coraz bardziej otwarci na innych, zdajemy sobie sprawę, że potrzebujemy więcej przebywania na świeżym powietrzu i coraz chętniej wybieramy spacer niż siedzenie przed telewizorem. Porządki także przychodzą nam z niebywałą łatwością. To, co przez kilka miesięcy nam nie przeszkadzało teraz zaczyna nam doskwierać. Zabieramy się za mycie okien, trzepanie dywanów.

Z wiosną czas na zmiany. Zaczynamy od otoczenia  a potem myślimy o sobie.  Postanawiamy rozpocząć dietę. Chcemy czuć się pięknie, bardziej efektownie. Sami również nie możemy doczekać się wiosny. Na ten czas nowego budzenia się do życia proponujemy kilka naszych produktów. Nie zapomnijcie o aromatycznych herbatach, których smak pobudzi zmysły a owoce zamknięte w filiżance sprawią, że wiosna już dziś zagości w Waszych domach.  Co ważne można już cieszyć się celebrowaniem picia kawy i herbaty na tarasie czy w ogrodzie. Chwile spędzone z ulubioną filiżanką napoju stanowią cudowny element dnia. Można usiąść i cieszyć się z wiosny, która już nadchodzi…- obserwować zmieniający się świat, który wyrywa się do życia.

Z wiosną zmień nawyki!!! – Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie!

http://szlachetnysmak.pl

Related Posts with Thumbnails

Leave a Reply

(required)

(required)

*