Maj 112010

herbata oczyszczajaca

Do końca czerwca 2010 wraz z zestawem TERMOMETR DO HERBATY W PREZENCIE !

Przedstawiamy trzy, idealnie dobrane herbaty, które pozwolą Ci uwolnić Twoje ciało od niepotrzebnych i szkodliwych substancji oraz toksyn. Herbaty zostały odpowiednio dobrane, aby uzupełniać wzajemnie swoje działania oczyszczające. Ich skuteczność potwierdziły tysiące osób w całej Polsce!

Poniżej znajduje się opis działania i sposób parzenia herbat, które oferujemy w naszym specjalnie przygotowanym dla Ciebie zestawie oczyszczającym.

Pu-erh Naturalna – czerwona herbata naturalna, uprawiana w Chinach. Ma właściwości zdrowotne – między innymi obniża poziom złego cholesterolu, usuwając zalegające tłuszcze z organizmu, pobudza mikrokrążenie, wzmacnia. Rewelacyjnie wspomaga odchudzanie przyspieszając przemianę materii. Ciekawostka: jej spożycie łagodzi skutki występujące po spożyciu alkoholu :)

clear-ikony01

Parzenie Pu-erh: Jedna łyżeczka herbaty na filiżankę. Parzenie odbywa się w temperaturze 92-97ºC  przez 3-4 minuty. Herbatę można parzyć dwukrotnie.

Olimpijska perła – herbata biała, uprawiana  w Chinach. Również jest herbatą o właściwościach zdrowotnych. ( 3 x zdrowsza od zielonej ). Składnikiem białej herbaty są polifenole, które chronią organizm przed atakiem wolnych rodników. Powoduje to powstrzymywanie procesu starzenia. Herbata biała działa również antymutogennie – powstrzymuje zmiany nowotworowe w komórkach organizmu. Orzeźwia i pobudza.

clear-ikony02

Parzenie Olimpijska Perła: Jedna łyżeczka na filiżankę. Parzenie odbywa się w temperaturze 75ºC. Trwa od 7 do 10 minut. Herbatę można parzyć kilkukrotnie.

La pacho – herbata ziołowa, produkowana z drzewa Lapacho rosnącego w lasach Ameryki Południowej. Bezdyskusyjnie najskuteczniejsza herbata o właściwościach leczniczych. La pacho pomaga w walce z pasożytami, schorzeniami skóry wywołanymi przez wirusy, bakterie czy grzyby oraz działa detoksykacyjnie oczyszczając krew i narządy wewnętrzne z nadmiaru trucizn i toksyn. Herbata zawiera żelazo, wapń, mangan i magnez. Jest idealnym napojem używanym do oczyszczenia organizmu i poprawy zdrowia.

clear-ikony03

Parzenie La pacho: 1 łyżeczka na szklankę wody. Gotowanie od 5 do 15 minut .Następnie należy pozostawić wywar na 15 minut. Po piętnastu minutach należy odcedzić i pić jedynie wywar.

Woda w 3-4 min po zagotowaniu osiąga 90°C , w 12-14 min spada do 75°C

Jeżeli czujesz, że Twojemu organizmowi należy się odpoczynek od niezdrowego i ciągle modyfikowanego chemicznie jedzenia musisz skorzystać z naszej oferty. Gwarantujemy satysfakcję po skorzystaniu z herbacianej kuracji oczyszczającej. Lepsze samopoczucie, zdrowszy duch w jeszcze zdrowszym ciele!

TUTAJ KUPISZ Oczyszczający Zestaw Herbat

Related Posts with Thumbnails

Leave a Reply

(required)

(required)

*