Cze 132010

kawa-sulawesi-kalossi

 

Kawa pochodząca z Indonezji, wyjątkowa, o bogatym i niesamowicie specyficznym smaku. Wysokojakościowa Arabica, której bardzo intensywny i wyrazisty aromat oddaje jej idealne przeznaczenie – przeznaczenie którym jest bywanie na najznakomitszych balach i degustacjach kawy przeznaczonych wyłącznie dla koneserów.

Posmak suszonej śliwki w Suawesi Kalossi jest elementem, który najwyraźniej odróżnia tę kawę od wszelkich pozostałych. Obecnie staje się coraz popularniejszym napojem wśród Polaków, którzy coraz chętniej korzystają z uniwersalizmu tej kawy. Polega on na tym, że ten rodzaj świetny jest jako komponent do mieszanek kaw, ale można ją pić również jako jednorodną suawesi kalossi, co zapada w pamięci każdemu kawoszowi. Dodatkowo kawę można parzyć w tradycyjny sposób oraz za pomocą ekspresów.

Pierwszy łyk kawy Kalossi Sulawesi pozostawia wrażenie doskonale zharmonizowanego i bogatego smaku, który wypełnia każdy kubek smakowy. Drugi łyk odkrywa niesamowity aromat, podobny do zapachu suszonych owoców. Trzeci łyk przypomina, że pijący ma w rękach bardzo mocną, wyrazistą i dojrzałą kawę, która zasługuje na pełne uznanie.

Jeżeli chcesz uczestniczyć w tym niesamowitym procesie, skorzystaj z okazji i skosztuj Suawesi Kalossi. Naprawdę warto!

TUTAJ KUPISZ KAWĘ – Sulawesi Kalossi

mapa-sulawesi

Related Posts with Thumbnails

2 Responses to “Kawa Sulawesi Kalossi”

 1. jadwiga pisze:

  A ja myślałam , że z Indonezji tylko herbatę wspaniał, cudną z gór Punciaku i wyższych partii sprowadzamy a tu kawę z Celebesu, = Sulawesi, no nigdy bym sobie tego nie wymyśliła. Byłam w Indonezji na plantacjach herbaty w górach i to wiedziałam napewno, a o kawie…? nigdy
  Pozdrawiam
  http://www.okiemjadwigi.pl

 2. admin pisze:

  … a jednak … poza pyszną herbatą uprawia się również doskonałą kawę …
  pozdrawiam serdecznie :)

  http://www.sweetmarias.com/coffee.indonesia.sulawesi.php

  http://www.coffeereview.com/review.cfm?ID=299

Leave a Reply

(required)

(required)

*