Paź 042011

Wrzesień w tym roku był przepiękny, ale nieuchronnie zbliża się prawdziwa jesień. Powoli przygotowujemy się na krótkie dni, długie zimne wieczory i noce.  A jednak są przecież osoby (i jest ich nawet dość wiele), które twierdzą, że lubią ten jesienno – zimowy sezon. Jak to możliwe? Miłośnicy nadchodzącej pory roku potrafią odpowiednio uprzyjemnić sobie czas spędzany w domu. Przede wszystkim zaopatrują się w dobre książki, płyty, filmy i zapraszają znajomych. Niezależnie od tego, którą z tych form spędzania wolnego czasu wybierzesz – Twoim nieodłącznym towarzyszem może stać się aromatyzowana  kawa.

kawa-aromatyzowana02

Kawy aromatyzowane są wykwintnym i apetycznym pomysłem na urozmaicenie tradycyjnego napoju. Jeśli jeszcze nie zdarzyło Ci się kosztować kawy z nutą amaretto lub z dodatkiem irish cream, teraz warto je wypróbować. Kawa aromatyzowana pojawia się na naszym rynku także w wielu innych odmianach smakowych: pomarańczowej, cynamonowej, kokosowej, waniliowej lub czekoladowej. Na wytrwałych poszukiwaczy nowych smaków czekają także kawy o smaku kremu orzechowego, a nawet o kuszącej, tajemniczej nazwie „Paryż Nocą” i „Rzymskie Wakacje”…

Jesteśmy przekonani, że aromatyzowane kawy to najwspanialszy prezent, jaki możesz podarować sobie tej jesieni. Jeśli zamarzysz o czymś mocniejszym, sięgnij po Irish Whisky lub Tiramisu. Dzięki filiżance aromatycznego naparu na pewno pomyślisz o zimie nieco cieplej i będziesz czekać na kolejny wieczór.

http://szlachetnysmak.pl

Related Posts with Thumbnails

Leave a Reply

(required)

(required)

*